Menu

Georgiak Simmons

Jak Rozhodnout Protein Prášek

zdravý protein

 

Zda jste rozhodl to proteinový nápoj opravuje (nebo klienta), zde , jsou vlastně někteří faktory to pomoc zhodnotit všechny vaše alternativy , stejně jako vybrat ten, že's ideální.

 

Co forma proteinový nápoj dává smysl pro vás?

je vlastně především kolem individuální desire. Kromě toho morální faktory-- jako, zda jako a vegetace nebo i stvoření resource-- mohli navíc je mají v úmyslu jednat s potraviny nesnášenlivost , stejně jako citlivost zde uvedené.

Protein vysoká kvalita

Pro spousta lidí, premium protein resource je to nejvyšší nejvyšší prioritu. Když to týká hodnocení premium, skutečně hodně viz komplexní versus nedostatečné bílkoviny.

Bílkoviny skutečně složené aminokyselin, které skutečně forma jako různé tónovaná Lega. Oni může být vyrobený v různé prostředky na plnit různé důvody v tělo. Ve všech, tělo systém využívá 20 různé aminokyselin.

Sedm těchto aminokyselin jsou vlastně neesenciální aminokyseliny. Že's vzhledem k tomu, že tělo může udělat ty sám. Tam jsou také 4 podmíněně podstatné amino kyselin, které jsou ty tělo může vytvářet, ale rozhodně ne trvale. Pro příklad, tělo mohli máte těžší čas výrobu dost dobrý je když jsi nemocná, nebo i po náročné sport vzdělávání.

různé jiné devět aminokyseliny jsou ve skutečnosti označované jako životně důležité aminokyseliny (EAAs). tělo systém nemůže pomoci, aby tyto, proto máte dostat je pocházející z jídla. je životně důležité, vzhledem k tomu, že EAAs účastnit zásadní práce property a obnovení buněk... jako svalové tkáně-- ale navíc je v budování hormonální látky, enzymy, a také přírodní chemické látky.

Svalové tkáně protein vznik je to postup tělo systém využívá obnovit a vytvořit svalů za trénink. Zatímco svalové tkáně protein syntéza je vlastně mnohem víc složité, než prostě aminokyseliny, leucin účastní důležitou role v způsobení proces.

Kompletní protein má dost objem všech devět EAAs. Neúplný proteiny jsou ve skutečnosti chybí nebo dokonce nízký v několik EAAs.

zde Uvedené's, proč my vzal čas vysvětlit všechny: Lidé někdy stres oni nebudou získat všechny jejich EAAs pokud jsou vybrat rostlinné bázi protein zdrojů. Že je vlastně, protože mnoho rostlina bílkoviny skutečně nízká v nebo nedostatek konkrétní aminokyselin.

 

 

 

 

Například, pea healthy protein is reduced v methioninu EAA. Ale může stále splnit obecně protein vyžaduje jak dlouho konzumovat sortiment různých jiných rostlina protein zdrojů během den. Jako příklad, tofu, brazílie mandle, a white zrna , jsou vlastně všechny opravdu dobrý zdrojů methioninu.

Často, doplněk poskytovatelé vytvořit směsí různé rostlinné bázi bílkovin zajištění všechny EAAs skutečně ceně ideální úrovní.

Let ' s take a much deeper look: healthy protein stravitelnost

Posledních celkem a nedostatečné bílkoviny, skutečně mnoho jiných techniky výzkumníci použít přezkoumat protein kvalita. hlavní opatření výzkumníci podívejte se , jsou vlastně stravitelnost a také biologická dostupnost, nebo i jak efektivně tělo dokáže využít o nabízené typ protein Tento může liší se spoléhat na protein's amino acid make-up, spolu s různých jiných aspektů.

Rostlinná vs. živočišná zdravý protein.

Zvíře protein options může být split do 2 kategorie: mléčné a také různých jiných pet protein zdrojů.

Na bázi mléka zdravý protein částice

Nejvíce populární a také dobře-studoval protein zrn jsou vyrobené pocházející z mléka. Všichni jsou celková zdroje protein. Syrovátka je to obvykle doporučeno pro post-cvičení, nápoje , protože 's překvapivě kvalitní protein, že je vlastně rychle trávení , stejně jako bohatý v Bcaa. Budeš běžně zobrazit syrovátka protein v koncentrátu, izolátu, a také hydrolyzovaný formule.

Kasein je to obvykle nabízel jako nejlepší druh proteinový koktejl mají před ložnice, protože absorbuje extra postupně. Budeš zjistit zpravidla pár formy: micelární kasein (izolovat) a hydrolyzovaný kasein. Vzhledem k tomu, že hydrolyzovaný kasein je to i více zpracované , stejně jako teoreticky asimiluje rychleji, druh zakončí cíl nástupu pomalé zažívání protein.

Mléčné protein kombinace obvykle funkce oba syrovátka a také kasein a skutečně industried "ideální oba planet."Důvod: Oni nabídka oba rychlé- , stejně jako pomalé zdravý protein.

Obvykle, budeš sledovat je na label jako mléčné protein soustředit nebo mléka protein izolovat. Jste může navíc je najít je uvedeno individuálně, příklad: syrovátka protein izolovat , stejně jako micelární kasein.

Go Back

Comment

Blog Search

Comments

There are currently no blog comments.