Menu

Georgiak Simmons

שבע סיבות עיקריות שכולם חייבים ליטול תוספי תזונה

Outdoorfitnessisrael

בגלובוס מצוין, תמונה שאתה רוכש הרבה שינה, נשאר לחות ואוכל את כל הירקות ומוצרי הפירות שלך. מדוע מערכת הגוף שלי זקוקה לתוספים? יש לי את כל אבות המזון והוויטמינים הדרושים לי? לֹא נָכוֹן. 7 גורמים יעילים אלה מראים כי עליכם ליטול תוספי תזונה, למרות עד כמה אורח חייכם בריא ומאוזן.

מילוי הריק התזונתי

90% מהאנשים לא מקבלים את הכמות המוצעת של חומרים מזינים חיוניים מפריטי מזון בלבד. רבים מאיתנו לא מצליחים לעמוד בהפניות לדיאטה בגלל תוכניות דיאטה מחמירות, תיאבון רע או אפילו שינוי בדרישות התזונה. תוספי מזון מתוכננים למעשה לאיחוד המרחב התזונתי, כדי לוודא שאנו שומרים על ההרמוניה הנכונה של חומרים מזינים מהארוחות וגם תוספי מזון. זה בהחלט יגביר את עובי התזונה של הדיאטה שלך ויוודא שאתה מקבל את הכמות הנכונה של חומרים מזינים המותאמים לצרכים התזונתיים שלך. בקר בקישור זה למידע נוסף על OFI עכשיו .
 

ספיגת התזונה פוחתת עם הגיל

כשאתה מתבגר, ספיגה לא נכונה הופכת לבעיה מכיוון שגופך אינו מחזיק באותה פונקציונליות להישבר כמו גם לספוג חומרים מזינים כפי שהוא ניצל. יצירת אנזימי עיכול, אשר מתקשים ומשרים חומרים מזינים המגיעים מהאוכל שלך, בדרך כלל מתחילה לרדת ככל שאתה מזדקן. כשהיית צעיר יותר, ייתכן שאתה נוטל אפילו יותר תרופות ממה שביצעת. רוב התרופות של ימינו למעשה מדלות חומרים מזינים חיוניים. תוסף תזונה יכול בקלות לסייע בהשבת חוסר האיזון הזה.

להיפטר מכימיקלים מזיקים

אמצעי זהירות! קוטלי עשבים וכימיקלים המשמשים לטיפוח המזון שלנו, כימיקלים הנמצאים במים שלנו, כמו גם חששות אקולוגיים חיצוניים כמו זיהום אוויר מגבירים באופן דרסטי את הדרישה שלנו לחומרים מזינים נוספים. כימיקלים לא בטוחים אלה מייצרים ללא תשלום רדיקלים הפוגעים במערכת המעיים שלנו וגם בפגיעות. תוספים כמו נוגדי חמצון עוזרים להתמודד עם אותם רדיקלים חופשיים לחלוטין.

 

 

 

 

פעילות גופנית מגדילה את דרישות התזונה

האם אתה ספורטאי מקצועי או מבצע שאתה מתאמן לעיתים קרובות? ספורטאים מקצועיים דורשים המון כוח וגם חומרים מזינים כדי לשמור על כושרם. תוך כדי האימון, גופך משתמש באנרגיה ובחומרים המזינים שהוסגרו בגופך. למעשה יש צורך להחזיר חומרים מזינים חיוניים אלה, להאכיל את כמויות הכוח שלך, וכן לקדם ריפוי לאחר אימון אינטנסיבי. זו למעשה הסיבה שתוכניות הדיאטה של ​​אתלט כוללות הרבה פחמימות כמו גם חלבונים בריאים. נטילת חלקיק חלבון בריא היא למעשה שיטה קלה ופשוטה לקבל את השומנים הנדרשים לעומת הצורך לאכול מנה גדולה של ספגטי ועופות.

אילו תוספים מתאימים לך? להיות זמין וגם לדבר עם רופא - הם עשויים לכוון אותך לפי ההוראות הטובות ביותר. לא תרצה ללכת לחנות הקמעונאית לחפש את מה שאתה מחפש? ת'ורפ כירופרקטיקה הקלה עליך לקנות את תוסף תזונה שלך באופן מקוון דרך האתר שם!

הרגלי אכילה גרועים

שיטות אכילה לא יציבות, אכילת מזון נוח מעובד, כמו גם מתח וחרדה גורמים לעיכול מזון לא מספק, מה שמקשה על מערכות גופנו להוציא את כל אבות המזון הדרושים להם מהמזון. בעוד שתוספי תזונה עשויים לא להחליף דיאטה לקויה, הם עשויים לסייע במניעת הנזק שגרם אכילה לקויה אכן מובילה לכך.

למנוע בעיות בריאות יקרות

הרופא מניע אנשים לחפש הגנה על המצב בניגוד לטיפול במחלות. נטילת תוספי תזונה יומיים, קבלת פעילות גופנית רגילה, וכן יצירת נסיעות קבועות לאנשי המקצוע הרפואיים חיוניים למניעת בעיות בריאות יקרות מהתפתחות בהמשך הדרך.

מחסור בקרקע

בשיטות חקלאיות מודרניות משתמשים בדשנים המפחיתים את האדמה וגוזלים את הצמחייה ממרכיבי התזונה הדרושים. אדמה יצרנית מהווה גורם חקלאי חיוני לספיגת כמויות המינרלים המתאימות. בלי זה, הצמח לא יכול ליצור ויטמינים מכריעים.

Go Back

Comment

Blog Search

Comments

There are currently no blog comments.